בזכות מנגנון ההשקעות הייחודי

העמיתים שלנו נהנים ממנגנון השקעות ייחודי המאפשר לעמיתים להנות בחשבון אחד מניהול ההשקעות של בתי ההשקעות המובילים בארץ !

איך אנחנו עושים את זה?

אחת לתקופה אנשי המקצוע הבכירים מטעמנו בוחנים מי הם בתי ההשקעות המובילים בארץ בשורה ארוכה של פרמטרים  מקצועיים  ובכלל זה:

  • תשואה גבוהה ביחס לרמת סיכון מוגדרת לאורך שנים (עשרות פרמטרים ובכלל זה ניתוח לפי אפיקי השקעה בארץ ובחו”ל, יכולות ליצירת השקעות אלטרנטיביות איכותיות ועוד)
  • ניהול סיכונים מקצועי 
  • מערך אנליזה ומחקר משמעותי ואיכותי
  • הון עצמי וחוסן פיננסי
  • הון ניהולי אנושי בעל ניסיון ויכולות מוכחות

הנכסים המנוהלים מחולקים לניהול באמצעות שלושה/ארבעה מנהלי תיקים נבחרים, ומתבצע מעקב, השוואה ובקרה ע”י ועדת ההשקעות וצוות כלכלנים מקצועי ומוביל של החברה.

מנגנון ייחודי זה מאפשר לכל אחת ואחד מהעמיתים שלנו ליהנות מהתשואה ויכולות המשכללים את תוצאות בתי ההשקעות הנבחרים. בכך אנו משיגים לעמיתים שלנו פיזור סיכונים לא רק ברמת אפיקי ההשקעה אלא גם ברמת ההון האנושי והמקצועי שמנהל את הנכסים – התוצאות מדברות בעד עצמן!   *** קישור לעמוד תשואות***

מנהלי ההשקעות הנבחרים נכון להיום:

בזכות דמי הניהול הנמוכים

אצלנו העקרון שכל הרווחים הולכים לעמיתים !החברה הגדירה בתקנון שדמי הניהול שייגבו מהעמיתים הם רק לפי הוצאות בפועל, כלומר  לא למטרות רווח עסקי אלא כמה שיותר רווח לעמיתים המשמעות היא שבעלי המניות בחברה – מדינת ישראל והאיגוד המקצועי של העמיתים – לא מושכים רווחים לעצמם. החברה גובה דמי ניהול רק לצורך הניהול השוטף. 

כפועל יוצא, עמיתי קרן ההשתלמות להנדסאים וטכנאים נהנים מדמי ניהול נמוכים במיוחד. 

על מנגנון דמי הניהול מתבצעת בקרה ע”י דירקטוריון החברה וועדת הביקורת של החברה, על מנת לוודא שמדובר בהוצאות ניהול מינימליות שיאפשרו לחברה להשיג את ניהול ההשקעות הטוב ביותר ואת השירות הטוב ביותר.

בזכות הניסיון, העוצמה והגב החזק

עשרות שנות ניסיון בשוק ההון והחסכון (נוסד בשנת 1970);
גב חזק של בעלי המניות – ממשלת ישראל (50%) והאיגוד המקצועי (50%);
למעלה מ2 מיליארד ₪ כסף מנוהל;
עשרות אלפי לקוחות מרוצים;
ניהול ההשקעות ע”י בתי ההשקעות הגדולים והמובילים בארץ;

המתכון המנצח לקרן ההשתלמות שלך !

קרן השתלמות להנדסאים וטכנאים בע"מ